1. Натисніть "Замовлення" -> "Etsy, Ebay - Замовлення"

2. Відмітьте замовлення, які ви хочете додати до консолідації. Як створити замовлення, не приймаючи платежі через SkladUSA?  Як створити замовлення з транзакції PayPal?

3. Натисніть "Створити консолідацію" у верхній частині сторінки або "ОК" біля надпису "Створити консолідацію" у нижній частині сторінки

 4. Оберіть напрямок вашої консолідації.

  • Europe Landmark консолідація - для відправлень в Європу (через Landmark) - усі замовлення мають бути одразу запаковані втому вигляді, в якому вони відправляться до отримувача.
  • Economy TNT консолідація - відправлення на склад в США з TNT
  • Express DHL консолідація - відправлення на склад в США з DHL
  • Консолідація DHL з вашого міста (з відділенння DHL) - самостійне відправлення консолідації DHL на склад в США зі свого міста
  • Консолідація TNT з вашого міста (з відділенння TNT) - самостійне відправлення консолідації TNT на склад в США зі свого міста

Встановіть дату відправлення та трек номер за яким посилка прямує на наш склад у Києві. Додати цей трек номер можна пізніше, після відправлення: Як додати або змінити трек-номер в консолідації?

5. Впишіть компанію доставки, якою відправлятимете посилку і оголошену вартість. Якщо ви самостійно завезли консолідацію на склад у Києві, пропишіть це в коментарях.

6. Заповніть інформацію про заміри посилки. Вартість доставки та об'ємна вага розрахуються автоматично, згідно ваших замірів. Вартість доставки рахується по вазі - обирається більша з фактичної чи об'ємної.


7. Якщо ви відправляєте консолідацію самостійно, то додайте інформацію про відправника.

8. Якщо ви хочете відправити в консолідації товар для зберігання на нашому складі в США, то додайте його тут - створіть новий чи оберіть зі створених раніше товарів. Якщо ви не плануєте нічого додавати до замовлення, то це поле чіпати не треба!  

9. Натисніть "Створити"

10. Обов'язково промаркуйте кожне замовлення (номер замовлення + ім'я отримувача) та коробку з консолідацією (номер консолідації). Ви можете роздрукувати і приклеїти маркування, що пропонує система або продублювати те саме вручну. Маркування має обов'язково містити:

  • номер консолідації + спосіб консолідації
  • номер замовлення + ім'я отримувача

11. Відправивши консолідацію на склад у Києві, обов'язково додайте трек номер у форму консолідації в системі, для того, щоб на складі ідентифікували вашу посилку при отриманні (інструкція). 


У випадку, якщо ви відправляєте декілька консолідації у одній коробці ( з однією ттн НП), будь ласка, вказуйте трек номер НП у всі відправлення у системі*


Вартість, яку ви оплатили за консолідацію, ви можете перевірити у ваших рахунках:
Адреса для відправки на склад у Києві:

02000, Київ, вул. Оноре де Бальзака 4а

Відділення Нової пошти №295

+38 (096) 186-29-86

ТОВ "СКЛАДЮСА"

ЄДРПОУ: 42923189

Крицький Микола